Riimu Rose Shine ruusukulta

15.90 (sis. alv 25.5%)

Ruusukulta riimu pehmeillä hihnoilla on kestävä, kevyt ja mukavan tuntuinen.

Rose Shine ruusukulta riimu

Tässä riimussa on onnistuttu tosi hyvin -tärkeintähän on, että varuste on hyvä hevoselle mutta onhan se nyt kiva, että se miellyttää myös katsojan silmää…eikö? Ja näissä Rose Shine riimuissa siinä ( ja lisäksi vielä hinnassakin) on onnistuttu.

Materiaalit ovat helpot sillä ne eivät välitä pakkasesta, sateesta tai auringon porotuksesta.

Nailonriimu on kiva kun se on kevyt ja pehmeäksi vuorattu. Plussaa myös siitä, että se kestää hyvin pesua ja pitoa!

Toimitusaika nyt noin 8 päivää kun täydennyksiä saapuu parhaillaan myymälään.

 

Osastot: , Tuotetunnus (SKU): Ei saatavilla/-tietoa Avainsanat tuotteelle

Kuvaus

Ruusukulta riimu on kauniin sävyn lisäksi myös pehmeä ja kevyt. Siinä on säätö turvan alla jotta riimun saa asettumaan hyvin.

Mitoitus on normaalia eli full vastaa pituudelta useimpien muiden merkkien full-kokoa. Ruusukulta riimu täydentyi full-kokona mutta pienempiäkin on luvassa. Tästä mallista ei harmillisesti ole xfull-kokoa…saisi kyllä olla, on tämä niin kaunis.

Ja jos tarvitset riimunnarua niin tähän on olemassa oma kolmivärinen punottu naru (missä tietenkin on ruusukultainen lukko!).

 

Lisätiedot

koko

, ,